Wszystkich Świętych 2017

W Uroczystość Wszystkich odbyła się procesja na cmentarzu oraz Msza św. za wszystkich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.Ks. proboszcz powiedział w kazaniu "Nasuwa się refleksja czy aby nie za póżno na te wieńce i kwiaty . Może trzeba było wręczyc kwiaty matce kiedy jeszcze żyła , powiedzieć ze jest kochana. Może matka i ojciec żyliby jeszcze , gdybyśmy taką miłość okazywali im , pomagali ,zainteresowali się nimi za życia .Dzisiaj chciało by się wykrzyczeć ; może odrobinę mniej tych świeczek i kwiatów a więcej modlitwy. Znicz i kwiat teraz niewiele pomoże . Teraz wyrazem miłości może być przede wszystkim gorąca modlitwa za zmarłych .. Nie wychodźmy z cmentarz nie pomodliwszy się za zmarłych rodziców , krewnych i przyjaciół...."

Czwartek, Wielki Tydzień