Rubinowy jubileusz kapłaństwa

Dnia 21 czerwca 2009 o godz. 12.00 odbyła się Msza św. dziękczynna za 40 lat posługi kapłańskiej ks. dr Wiesława Orawieckiego - salwatorianina pochodzącego z Tokarni. Na uroczystości obecni byli ; ks. Bogusław Loska - wiceprowincjał Polskiej Prowincji Ksieży Salwatorianów z Krakowa , ks. dr Stanisław Pajor - przełożony wspólnoty z Wrocławia , ks. dr pułk. Leonard Sadowski z Radomia ,ks. Władysław Trojanowski z Tłuszcza k/Warszawy , ks. Adam Siedlecki proboszcz z Huty Krzeszowskiej k/ Stalowej Woli, p. Bronisław Pałys kawaler zakonu Bozego Grobu z Wrocławia i jego zastepca p. Zenon Chećko , p. dr Jolanta Zajączkowska - Komendant Główny OHP Województwa Małopolskiego, delegacja z parafii Matki Zbawiciela z Zakopanego z panią Zofią Chyc -Daniel oraz Jej wnuczek Jaś i zięć.

18 kwietnia 2024

Czwartek, III Tydzień Wielkanocny