14.08.2011

·               W  niedzielę 14  sierpnia 2011r.  przeżywaliśmy     Odpust parafialny  św. Maksymiliana , wizytacje biskupa i  10 lecie proboszczowania .

O godz.  10.00   Mszę św.   sprawował ks. dr Grzegorz  Kaliszewski –sekretarz  ks. biskupa  Słowo Boże wygłosił ks. bp ordynariusz Kazimierz Ryczan   . We Mszy św. uczestniczyły    dzieci  ,  matki z małymi dziećmi , Dzieci Maryji , Apostolat Maryjny  Dzieci należące do Kół Różańcowych . Zuchy  i  Harcerzy   z naszych szkół – Ks. biskup udzielił   specjalnego  błogosławieństwa .

11.15      modlitwa  za wszystkich zmarłych spoczywających  na cmentarzu.

12.00   Główna Msza św.  pod przewodnictwem ks. biskupa ordynariusza . Zakończenia   wizytacji. Współkoncelebransami  byli   ks. Mirosław Kaczmarczyk  - dziekan dekanatu chęcińskiego , ks. dr Wiesław  Orawiecki  - salwatorianin ,  ks. kan Wacław Ligór  - pierwszy proboszcz  - emeryt oraz    ks. Jacek Dąbek  - proboszcz parafii .

Życzenia   dla ks. proboszcza z racji   10 –lecia proboszczowania.

Wizytacja Kanoniczna 2011

14 sierpnia 2018