Wielki Piątek i Wielka Sobota 2018

Nabożeństwo zostało odprawione przy erygowanych rok temu stacjach Drogi Krzyżowej podczas którego modliliśmy się za rodziny naszej parafii .Rozważania prowadzili Monika i Grzegorz Pierzakowie z Wolicy.

Wielki Czwartek 2018r

W Wielki Czwartek o godz. 18.00 odbyła się Msza św. z obrzędem umywania nóg 12 mężczyznom ( byli to ojcowie dzieci komunijnych) . Przed Mszą św. przedstawiciele parafii złożyli ks. proboszczowi życzenia z okazji dnia kapłańskiego. Podczs Mszy św. modlilismy sie za zmarłych kapłanów ks. Wacława Radosza i Ks. Michała Majchrowicza oraz o błogosławieństwo Boże w posłudze kapłańskiej dla byłych wikariuszy ks. Roberta Kowalskiego , ks. Artura Zakrzewskiego, ks. Bartosza Wąsat , ks. Andrzeja Kalety , ks. Łukasza Bisia , ks. Wiesława Orawieckiego naszego rodaka oraz diakona Konrada Wójcika.

piątek,
16 listopada 2018

Piątek, XXXII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni albo wspomnienie rocznicy poświęcenia Rzymskich bazylik świętych apostołów Piotra i Pawła albo wspomnienie św. Małgorzaty Szkockiej albo wspomnienie św. Gertrudy, dziewicy