Menu

ks. mgr Łukasz Biś, ur.28.05.1985r. w Tomaszowie  Mazowieckim ,pochodzi z parafii  św. Anny w Smardzewicach - diec. radomskawyśw. 28.05.2011, mianowany  wikariuszem 26.06.2014r..  Dnia 22.08.2017r.odwołany i  przeniesionu do parafii Kielce- Białogon.

 

 

**************************************************************************

**************************************************************************

Ks. Andrzej Kaleta  ur. w 1968r. pochodzi z parafii p.w. św. Andrzeja  w Nawarzycach. Wyświęcony na kapłana 23.05.1998r .  Mianowany wikariuszem 29.06.2013r. Przeniesiony dnia 26.06.2014r. do parafii Skalbmierz 

 

*******************************************

Ks. mgr Bartosz Wąsat  - neoprezbiter  ur.16.12.1986r. we Włoszczowie pochodzi z parafii p.w św. Katarzyny i św. Jana Ap. w SECEMINIE.

Świecenia kapłańskie przyjął z rąk ks. bp Kazimierza Ryczana w Bazylice Katerdalnej  w Kielcach dnia 26.05.2012.r.

Mianowany wikariuszem dnia 30 06.2012.r.Odwołany dnia 29.06.2013r. i wysłany na studia do Rzymu.

 ks.mgr Artur Zakrzewski - neoprezbiter

 ur. 27.01.1982r.  Włoszczowa

Pochodzi z parafii p.w.NMP Wspomożycielki Wiernych -Stojewsko.

Świecenia  kapłanskie otrzymał dn.31.05.2008r

Mianowany wikariuszem dn. 26.06.2008r.  

Dnia 30  06.2012 został  odwołany  z parafii i mianowany wikariuszem bł. Jerzego Matulewicza W KIELCACH

 

Ks. mgr  Robert  Kowalski - neoprezbiter

 ur . 1 .05.1978 r w Kielcach

Pochodzi z parafii   św. Michała  Archanioła  w Daleszycach

Święcenia  kapłańskie otrzymał  dn . 28 maja 2005r przez posługę ks.bp Kazimierza Ryczana

Mianowany  wikariuszem  dn. 25 czerwca 2005r.

Dnia 26.06.2008r przeniesiony do parafi Mniów.

Dzisiaj jest

poniedziałek,
19 lutego 2018

(50. dzień roku)

Święta

Poniedziałek, I Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, II
Dzień Powszedni

Zegar